ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" підозрюють мера Марганця на Дніпропетровщині у махінаціях із землею

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' підозрюють мера Марганця на Дніпропетровщині у махінаціях із землею

Міський голова міста Марганець на Дніпропетровщині та члени земельної комісії міської ради, де більшість депутатів підконтрольні Олені Жадько, можуть бути замішані у махінаціях із наданням в оренду або користування земельних ділянок у місті.

Такі припущення активісти місцевого осередку "Стоп корупції" зробили після численних звернень громадян з цього питання.

"До Марганецького осередку ГО "Стоп корупції" звертаються занепокоєні мешканці міста та підприємці стосовно незаконних дій міського голови Жадько О.А. та наближених до неї депутатів, які мають більшість в земельній комісії. Так, якщо з проханням надати в оренду або у власність привабливу земельну ділянку звертаються прості громадяни та підприємці – то земельна комісія в складі депутатів Бондаренка О.О., Ситника А.Я. на чолі з Аксьоновим Г.А. зазвичай відмовляють в наданні, або ще гірше – знімають питання виділення земель прямо на сесії Марганецької міської ради.

Складається таке враження, що вони очікують якоїсь плати за ці питання. Підтвердженням цьому є затримання на хабарі посадовців Марганецької міської ради в вересні 2016 року. Тоді підставою затримання якраз було надання дозволів на встановлення малих архітектурних форм (кіосків)", – зазначають активісти "Стоп корупції".

Ще одним з прикладів є те, що на останній сесії підприємцю біля зупинки по вул. Перспективній біля школи № 1 надали дозвіл, а підприємцю біля зупинки Держбуд по вул. Київській – п'ятий раз відмовляють, хоча на комісії було вирішено – надати, але на сесії не було підтримано, бо, мабуть, очікувані кошти не були отримані. На даний час діє законодавство, що вільні земельні ділянки для підприємницької діяльності надаються лише за результатами аукціону.

Але якщо ти наближена особа – то в порушення законодавства тобі її нададуть. Як приклад – надання дозволу на встановлення кіоску жінці депутата Сметанко В.Л. на перехресті вул. Таврійської та траси Кіровоград – Запоріжжя", – додали представники марганецького осередку "Стоп корупції".

Активісти закликали усіх небайдужих громадян долучатись до вирішення проблеми та пропонують звертатись зі скаргами та пропозиціями за телефоном "гарячої" лінії (066) 634 86 82 або надсилати повідомлення на електронну скриньку [email protected]

Другие новости