ПоддержатьУкраїнська

В "ДНР" створили фонд допомоги "землякам" по всій Україні

StopCor
StopCor

StopCor

В 'ДНР' створили фонд допомоги 'землякам' по всій Україні

У так званій "Донецькій Народній Республіці" запрацював фонд "Єдиний Донбас". Він був створений самопроголошеними лідерами бойовиків для того, щоб підтримувати "співвітчизників" на території, яка залишається під контролем Києва.

Новину повідомляє "Преса України".

"З 9 березня в Донецькій Народній Республіці почав свою роботу Фонд "Єдиний Донбас". Організація була створена за розпорядженням глави ДНР Олександра Захарченко для реалізації гуманітарної програми з возз'єднання народу Донбасу", – повідомили в адміністрації "глави ДНР".

За даними адміністрації, очолив об'єднання активіст громадського руху "Донецька Республіка" Вадим Єнгаличев. Фонд розташований в Донецьку на вулиці Артема, 97, офіс 303.

"Наш Фонд повністю готовий до роботи. Як і заявляв Глава ДНР Олександр Захарченко, жодна людина, що потребує допомоги й проживає на території, підконтрольній Україні, не буде забута. Ми - донеччани – єдиний народ і ми не дозволимо чужинцям-фашистам, які заполонили Донбас, нас розділити", - цитує Єнгаличева прес-служба адміністрації.

Нагадаємо, директор оператора Фенікс, який функціонує в "ДНР" і "ЛНР", пояснив, що станеться, якщо Україна відключить всіх українських операторів в зоні конфлікту. За його словами, у Феніксі до цього готові.

Другие новости