ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" вимагають відправити за ґрати земельного грабіжника Михайла Жиленка

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' вимагають відправити за ґрати земельного грабіжника Михайла Жиленка

Екс-голова Держгеокадастру Криничанського району Дніпропетровської області Михайло Жиленко брав хабарі за оформлення землевпорядної документації. Його звільнили, проте він подав до окружного адміністративного суду щодо незаконного звільнення і виграв першу інстанцію. Тому активісти та журналісти "Стоп корупції" завітали до відомства, щоб перевірити, чи не повернув собі Жиленко посаду.

Активісти ''Стоп корупції'' вимагають відправити за ґрати земельного грабіжника Михайла Жиленка

"Активісти разом з АТОвцями, які через махінації Жиленка не можуть отримати землю, навідалися в селище Кринички, до глави РДА, щоб отримати інформацію про розкрадання землі. Але з'ясувалось, що голова Криничанської РДА Гапич покриває земельного корупціонера. Після цього активісти та журналісти "СтопкКору" знайшли компанію "ТОВ "Авалон-Бізнес Консалтинг", яка належить Михайлу Жиленку, за допомогою якої він розкрадав державну землю.

Активісти ''Стоп корупції'' вимагають відправити за ґрати земельного грабіжника Михайла Жиленка

Зареєстрована вона на його власну матір. Компанія займається виготовленням проектної землевпорядної документації, а її директором був Сергій Соглобов, друг дитинства Михайла Жиленка. В офісі невідома жінка назвалась заступником директора, проте коментарів не надала, а натомість викликала поліцію. Окрім компанії, виявилось, що на Жиленко і його мати зареєстрований магазин", – розповідає подробиці журналіст Сергій Медяник.

https://youtu.be/KvCyCp-3_xg

Втім, коли до магазину завітав "СтопКор", виявилось, що торгівлю там здійснює Сергій Соглобов, а назва магазину – "Авалон", що є співзвучним із "ТОВ "Авалон-Бізнес Консалтинг". Даний факт зайвий раз підкреслює, що саме ця компанія могла допомагати Жиленку здійснювати розкрадання землі, уточнюють активісти.

Коментувати факти Соглобов відмовився і викликав поліцію, однак прибув той самий наряд, що напередодні приїжджав до "ТОВ "Авалон-Бізнес Консалтинг", а це вказує на те, що Соглобов разом із Жиленком корумпували міську поліцію. "Стоп Корупції" буде тримати руку на пульсі подій і усіляко протидіятиме корупційним схемам Михайла Жиленка та Сергія Соглобова, зауважують активісти "Стоп корупції".

Другие новости