ПоддержатьУкраїнська

Активісти "СтопКору" викрили вантажівки з львівським сміттям неподалік від Києва

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'СтопКору' викрили вантажівки з львівським сміттям неподалік від Києва

Активісти «Стоп корупції» в дії» показали результати нічного рейду через роботу незаконного сміттєзвалища у селі Проліски у Бориспільському районі Київської області.

На місці представники проекту зафіксували 12 фур на львівській реєстрації. Чотири машини супроводжували молодики міцної статури, решта автівок переховувалась. У перевізників не було жодних дозвільних документів, особи, які перебували на місці викиду відходів, не змогли показати дозволів на свою діяльність. У результаті рейду «СтопКору» вдалось завернути машини зі сміттям назад до Львова.

Також автори рубрики показали, як команда проекту провела флешмоб під Дніпропетровською ОДА та обласною радою через корупційні дії топ-посадовців області, які призвели до передачі небезпечного стратегічного підприємства, Аульської хлоропереливної станції, у приватні руки. У рамках акції представники проекту звернулись до керівництва органів державної влади із вимогою розслідувати факти службових злочинів чиновників, які призвели до багатомільйонних збитків для громади та можуть спровокувати в області техногенну катастрофу.

https://youtu.be/tuSykKoqx08

Другие новости