ПоддержатьУкраїнська

Активісти "СтопКору" з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'СтопКору' з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

Представники марганецького осередку "Стоп корупції" зустрілись із директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком. У ході зустрічі активісти проекту передали корупційне досьє на посадовців марганецької міської ради та місцевих політиків.

"Була зустріч з директором Харківського територіального управління НАБУ Юрієм Кравченком стосовно незаконних дій посадових осіб м. Марганця,  активісти ГО "Стоп корупції" викрили процес розкрадання "Марганецьтепломережі".

Активісти ''СтопКору'' з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

Директор НАБУ був здивований зухвалими діями посадовців, також він наголосив на тому, що в ході розгляду кримінальної справи буде дуже багато питань до міського голови, а заразом і до прокуратури та поліції", – розповіли активісти "Стоп корупції" з марганецького осередку проекту.

Ідеться про те, що посадовці Марганецької міської ради під виглядом продажу 14 об’єктів продали усе майно цілісного майнового комплексу "Марганецьтепломережа". До бюджету замість 2 млн надійшло 1млн 300 тис. грн. Про це активістів місцевого осередку "Стоп корупції" повідомили інсайдери.

Окрім того, посадовців Марганецької міської ради затримували за хабарництво, а місцеві депутати фігурували у сміттєвому скандалі та побитті журналістів "СтопКору".

Активісти ''СтопКору'' з Марганця під час зустрічі з представником НАБУ передали корупційне досьє на владу міста

Другие новости