ПоддержатьУкраїнська

Активісти виступлять за припинення повноважень Святогірської міської ради

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти виступлять за припинення повноважень Святогірської міської ради

Депутати Святогірської міської ради саботували голосування за відставку секретаря органу, з голосу вносили питання до порядку денного, ішли на нерегламентовану перерву та згорнули роботу з порушенням процедури.

Саботаж та маніпуляції в роботі ради зафіксували активісти "Стоп корупції".

"Сьогодні засідання почалось із того, що протягом двох годин депутати не могли затвердити порядок денний. У результаті у свої плани обранці додали два питання – про відставку секретаря міської ради та з голосу внесли розпорядження про зміну положення про надання земельних ділянок учасникам АТО.

Згодом, після години роботи усупереч регламенту депутати вирішили зробити перерву на 5 хвилин, яка затягнулась на годину. За цей час обранці від "Нашого краю" зібрались на засідання фракції, а пізніше уже у сесійній залі представник політсили відкликав свій голос за відставку секретаря міськради.

Пізніше з'ясувалось, що секретар міськради перебуває у лікарні під крапельницею і міський голова заявив, що засідання сесії закривається і переноситься. Ми хотіли з'ясувати, чому мер проводив засідання без секретаря і чому більшість від "Нашого краю" фактично саботувала роботу ради. Однак міський керманич втік і закрився у своєму кабінеті.

Нам вдалось туди прорватись, ми були здивовані, коли побачили у кабінеті міського голову та депутатів від так званої більшості. З огляду на численні порушення у роботі міської ради ми ініціюватимемо подання до Верховної ради клопотання про дострокове припинення повноважень депутатів Святогірської міської ради", – зазначив правозахисник "Стоп корупції" Роман Литвин.

Додамо, що активісти проекту слідкують за законністю та дотриманням процедур у роботі Святогірської міської ради. За час моніторингу представники "Стоп корупції" виявили низку порушень.

Нагадаємо, раніше депутати Святогірської міської ради блокували кабінет секретаря міськради через перешкоджання їхній законній діяльності і саботаж їхньої роботи з боку мера.

Другие новости