ПоддержатьУкраїнська

Активісти звернулися до Генпрокурора Луценка через антидержавницькі публікації ресурсу "Вести"

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти звернулися до Генпрокурора Луценка через антидержавницькі публікації ресурсу 'Вести'

Команда "Стоп корупції" за ініціативи координатора руху Романа Бочкали звернулась до Генерального прокурора України Юрія Луценка через спроби інформаційного ресурсу "vesti-ukr.com" маніпулювати громадською думкою та дискредитувати роботу військової прокуратури у своїх публікаціях.

Про це представники проекту написали в офіційному зверненні на ім'я Генпрокурора Луценка.

"Громадська організація "Стоп корупції" вкотре обурена діяльністю інформаційного ресурсу "vesti-ukr.com", який є власністю державного ворога України, корупціонера, колишнього Міністра доходів та зборів України Клименка О.В., який, працюючи у команді так званих "младореформаторів" В. Януковича, вкрав у України мільярди гривень бюджетних грошів.

Головною військовою прокуратурою в останній час результативно розслідуються справи щодо злочинної організації на чолі з Клименком О.В. та Курченком С.В., що має наслідком затримання і поміщення під варту ряду осіб, які до цього уникали кримінальної відповідальності", – зазначили представники "Стоп корупції".

Вказаний інформаційний ресурс 17.01.2017 опублікував статтю "Военная прокуратура погрязла в гигантских коррупционных скандалах", яка надалі була поширена іншими інформаційними ресурсами.

Зміст статті свідчить про виключну мету її написання, опублікування і розповсюдження – це маніпулювання громадською думкою, дискредитація працівників військової прокуратури, які сумлінно виконують свої обов’язки по притягненню злочинців до кримінальної відповідальності, а також вплив на них задля перешкоди виконання ними службових обов’язків та для того, щоб добитися прийняття незаконних рішень.

Навіть більше, фактично такими публікаціями вчиняється сприяння учасникам злочинних організацій Клименку О.В., Курченку С.В. тощо та укриття їх злочинної діяльності, яка наразі й є предметом розслідування військової прокуратури. Зрозумілі дії Клименка О.В. та його посібників при обіцянках Генерального прокурора Луценка Ю.В. щодо спрямування військовою прокуратурою справи за обвинуваченням Януковича В.Ф. в держаній зраді до суду вже у січні цього року", – ідеться у листі.

"Зазначене є більш ніж очевидним, оскільки доки слідство не вживає жодних активних дій, спрямованих на викриття злочинців і їх покарання – відсутні будь-які публікації. І тільки-но відбуваються конкретні реальні слідчі дії - затримання, направлення кримінальних проваджень до суду, проведення обшуків, накладення арештів і вилучення майна тощо, відразу ж відбувається здійснення публікацій з посиланням на невідомі джерела.

Вказаний ресурс постійно розповсюджує негативну, брудну, без жодного підтвердження інформацію, якою намагається нівелювати досягнення Революції Гідності. Вочевидь, мета одна: нав’язати громадськості думку, що при Януковичі було краще, ніж зараз, а його посібники взагалі кришталево чисті люди та ефективні менеджери. При цьому, власник ресурсу – Клименко О.В., будучи, на жаль, громадянином України, перебуває у м. Москва, РФ, та, зрозуміло, що підтримує тісний зв’язок із ФСБ РФ.

Фактично, робота інтернет-ресурсу "vesti-ukr.com" є елементом інформаційної війни, яка ведеться стосовно нашої держави за пособництвом злочинців-утікачів", – аргументують стопкорівці.

"Окрім того, зміст статті вказує, що сприяти такій дискредитації можуть і окремі працівники органів прокуратури, мотивом дій яких може бути вступ у неправомірні взаємовідносини зі злочинцями, а тому відповідно і залежність від останніх внаслідок наявності компрометуючих, зафіксованих обставин.

Вважаємо такий стан справ протиправним і недопустимим, а тому звертаємось до Вас із заявою про вчинення працівниками інформаційного ресурсу "vesti-ukr.com" за попередньою змовою та у співучасті із членами злочинної організації, а також іншими особами злочинів, передбачених частинами 1 та 2 статті 256 (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності), частинами 1 та 2 статті 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу), статтю 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України", – додали представники "Стоп корупції".

Команда "Стоп корупції" просить Генпрокурора зареєструвати заяву та забезпечити об’єктивне й неупереджене розслідування.

Другие новости