ПоддержатьУкраїнська

Бабченко прийняв рішення стати громадянином України

StopCor
StopCor

StopCor

Бабченко прийняв рішення стати громадянином України

Аркадій Бабченко розповів, що йому запропонували українське громадянство, і він вирішив не відмовлятися.

31 травня на прес-конференції в Києві "ожилий" Аркадій Бабченко несподівано повідомив присутнім журналістам, що вирішив прийняти українське громадянство, передає "Діалог.UA".

"Розмова про те, щоб допомогти отримати громадянство, була. Я не став відмовлятися, скажу чесно", – розповів він журналістам. Причому пропозиція надійшла, за його словами, з адміністрації Порошенка. Зараз у Аркадія вже є посвідка на постійне проживання в Україні, а сім'я в процесі отримання посвідки на проживання – вже подані всі необхідні документи.

30 травня, відразу після брифінгу СБУ, на якому популярний телеведучий, журналіст і блогер Аркадій Бабченко раптово "ожив", він зустрівся з президентом України Петром Порошенком, який привітав його з "третім днем ​​народження". Мабуть, під час цієї зустрічі або її підготовки і відбулася розмова про отримання громадянства.

На цій же прес-конференції 31 травня Бабченко уточнив подробиці того, як його готували до інсценування: з ним працював гример, а кров була справжньою, але не людською, а свинячою.

Зауважимо, що у затриманого СБУ організатора "вбивства" Бабченко знайшлася зв'язок з кумом Путіна Медведчуком.

Другие новости