ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" нагадав директору столичного крематорію Дашукову про припис ДАБІ

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' нагадав директору столичного крематорію Дашукову про припис ДАБІ

Активісти «Стоп корупції» провели акцію-нагадування про виконання припису ДАБІ щодо самовільного будівництва під маєтком очільника столичного крематорію Ігоря Дашукова у селі Рожни на Київщині. За документом, чиновник має припинити експлуатацію будинку. Якщо Дашуков добровільне не знесе незаконну будівлю, таке рішення може ухвалити суд. Подробиці повідомили журналісти проекту. 

''СтопКор'' нагадав директору столичного крематорію Дашукову про припис ДАБІ

Згідно з відповідями від 18.05.2018 року №‪10/10-52/1805/05 Державної архітектурно-будівельної інспекції України на звернення громадської організації «Стоп корупції» від 18.05.2018 №235 стосовно результатів перевірки у сфері містобудівної діяльності на об’єкті: «Незавершене будівництво житлового будинку із господарськими будівлями та спорудами по вулиці Зеленій, 5а у селі Рожни Броварського району Київської області» встановлено, що житловий будинок експлуатується без прийняття в експлуатацію в установленому законодавством порядку, чим порушено ч. 8 ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 12 Постанови Кабінету міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

За результатами складеного Акту перевірки №Т-1605/1 надано Припис № С-1605/3 про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил до 16.06.2018 року.

Відповідно, обґрунтовано можна вважати, що виконання робіт за зазначеною вище адресою відбувалось без оформлення дозвільних документів, а об’єкт є самовільним будівництвом.

Додамо, що журналісти «СтопКору» у ході розслідування з’ясували, що директор СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков живе у приватному будинку загальною площею у 330 квадратних метрів у селі Рожни на Київщині. Вартість маєтку сягає мільйона гривень. При цьому нерухомість, якою родина чиновника користується з 2012 року, внесена у декларацію як недобудова. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

За неправдиву інформацію у декларації Дашукову може загрожувати покарання у вигляді двох років ув’язнення.

На знак протесту проти приховування статків представники проекту провели акцію протесту під будинком Дашукова.

Зазначимо, Дашуков очолив крематорій нещодавно, перед тим три роки працюючи заступником директора. І напрацював – на «скромний» маєток у понад триста квадратних метрів. Зауважимо, що нинішня його зарплата складає 13 000 грн на місяць.

За декларацією директора маєток значиться як недобудований, тож оподаткуванню не підлягає.

Другие новости