ПоддержатьУкраїнська

Безпідставне застосування сили та побиття громадянина під час карантину – ДБР повідомило про підозру двом патрульним

StopCor
StopCor

StopCor

Безпідставне застосування сили та побиття громадянина під час карантину – ДБР повідомило про підозру двом патрульним

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру двом інспекторам Управління патрульної поліції в Тернопільській області. Їх підозрюють у перевищенні влади або службових повноважень, яке супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, патрульні приїхали за викликом для перевірки дотримання карантину на дитячому майданчику. Правоохоронці підішли до двох громадян, які сиділи на лавці біля будинку, та не представившись почали вимагати документи, що посвідчують особу. Поліцейські вступили у суперечку з громадянами та, намагаючись силою провести одного з потерпілих до службового автомобіля, повалили чоловіка на землю і завдали декілька ударів. Унаслідок дій правоохоронців потерпілий отримав тілесні ушкодження голови та рук.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Тернопільської області. Оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки Нацполіції в Тернопільській області.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости