ПоддержатьУкраїнська

Бійці АТО звинувачують Українську національну лотерею у фінансуванні терористів на Сході

StopCor
StopCor

StopCor

Бійці АТО звинувачують Українську національну лотерею у фінансуванні терористів на Сході

У Києві колишні бійці АТО та учасники Революції гідності пікетували офіс Української національної лотереї (УНЛ).

Учасники протесту вимагали від влади та правоохоронних органів закрити усі заклади УНЛ та перевірити діяльність власників цієї компанії. До офісу компанії викликали поліцію, передає "Канал 24".

"У нас є підстави стверджувати, що весь виторг цієї компанії йде на фінансування російських терористичних військ. Ми воювали там не для того, щоб гроші, які вони здирають з українців на ігрові автомати – а це ніяка не лотерея, а саме ігрові автомати – йшли на фінансування РФ", – говорить учасник акції, боєць АТО з позивним "Історик".

Протестувальники вимагали припинити діяльність компанії, під виглядом якої, на їхню думку, діє заборонений в державі ігровий бізнес. І стверджують, що ліцензія компанії на діяльність закінчилася ще у 2014 році, і з того часу Уряд не приймав жодних нормативних актів щодо діяльності лотерей. Але правоохоронці не реагують на інформацію про діяльність компанії. За словами активістів, річ у тім, що діяльність УНЛ сьогодні підтримують колишні та нинішні представники влади. Називають прізвища екс-регіонала Вілена Шатворяна та народного депутата України від БПП Олександра Третякова.

"Вже майже рік ми з активістами, патріотами, бійцями намагаємося закрити це зло. А їх відкривається все більше і більше. Завжди викликаємо поліцію, пишемо заяви у правоохоронні органи, але поліція каже, що вони й самі проти цих закладів, але нічого не можуть вдіяти", – розповідає боєць Нацгвардії Валерій Самойленко.

Другие новости