ПоддержатьУкраїнська

Бодігарди мера Чорноморська перешкоджали роботі журналістки "СтопКору"

StopCor
StopCor

StopCor

Бодігарди мера Чорноморська перешкоджали роботі журналістки 'СтопКору'

Охоронець міського голови Чорноморська Хмельнюка схопив та відірвав від землі журналістку "СтопКору" Анастасію Глуцьку. Інцидент стався під час спроби журналістки отримати коментар мера щодо корупційних схем у міській раді, зокрема, відділу ДАБІ. Подробиці повідомили свідки подій.

"За традицією мер Хмельнюк тікав від журналістів та активістів "Стоп корупції" з будівлі міської ради у супроводі 20 чоловік приватної охорони. У цей момент наша колега Анастасія Глуцька намагалась підійти до очільника за коментарем, один з охоронців міцно схопив дівчину і протримав у "обіймах" аж поки Хмельнюк на сів в авто. З цього приводу Анастасія вже звернулась із заявою до Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, активісти проекту приїхали у Чорноморськ, щоб провести розслідування щодо численних порушень у містобудівній сфері міста та корупційних схем у профільному відділі міськради на чолі з начальницею Оленою Липач.

Раніше активісти "Стоп корупції" під час допиту у Чорноморському ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області повідомили слідчого при численні факти порушень містобудівного законодавства з боку начальниці відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Олени Липач.

Бодігарди мера Чорноморська перешкоджали роботі журналістки ''СтопКору''
Бодігарди мера Чорноморська перешкоджали роботі журналістки ''СтопКору''
Бодігарди мера Чорноморська перешкоджали роботі журналістки ''СтопКору''

Другие новости