ПоддержатьУкраїнська

Богдан Хмельницький: Судді виставляють штучні бар'єри між Фемідою та громадянами – охорону

StopCor
StopCor

StopCor

Богдан Хмельницький: Судді виставляють штучні бар'єри між Фемідою та громадянами – охорону

Служителі Феміди відгороджуються від громадян кордонами охорони. Це нелегальний метод психологічного тиску та фактичного залякування українців.

Про це заявив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький.

"99 відсотків судів в Україні відкриті та взагалі охоронець не має ніяких повноважень розпитувати відвідувачів про те, на яке засідання вони направляються. Громадяни можуть вільно відвідувати те чи інше слухання, переходити із зали до зали.

А на ділі виходить так, що охоронці повідомляють головуючих суддів про прихід громадських активістів, наприклад, які хочуть промоніторити незаангажованість та прозорість судового процесу, і служителі Феміди уникають небажаної уваги та переносять розгляд.

Бодігарди можуть і навмисно затримати учасників судового процесу, створювати штучні перепони та огляди на вході, а тим часом ваше засідання може розпочатись і минути без вас, а ви потім отримаєте так звану неявку до суду.

Фактично, така охорона надає приватні послуги суддям, а служителі Феміди через таких "найманців" відгороджуються від громадян і створюють штучні перепони для проведення прозорих процесів та справедливих вироків", –

зазначив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький.

Другие новости