ПоддержатьУкраїнська

Бойовик «ДНР» проведе 8 з половиною років за ґратами

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовик «ДНР» проведе 8 з половиною років за ґратами

Ухвалою Донецького апеляційного суду підтримано позицію прокуратури Донецької області та залишено в силі вирок суду першої інстанції, яким бойовика «ДНР» засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі за участь у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Судом встановлено, що у травні 2018 року мешканець м. Донецька з власних ідеологічних та корисливих міркувань вступив до 100-ї окремої мотострілецької бригади 1-го армійського корпусу так званої «народної міліції ДНР», яка дислокувалась у Кіровському районі м. Донецька.

Під час перебування на посаді старшого стрільця він забезпечував підтримку бойовикам у збройному опорі військовослужбовцям Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької області. Злочинні дії бойовика припинені у квітні 2019 року у зв’язку з його затриманням військовослужбовцями ЗСУ поблизу с. Невельське Ясинуватського району.

У грудні 2019 року Красноармійський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у скоєнні зазначеного злочину та засудив до восьми років та шести місяців за гратами, проте сторона захисту подала апеляційну скаргу.Прес-служба прокуратури Донецької області

Другие новости