ПоддержатьУкраїнська

Бойовики оскаженіло луплять по Авдіївці – Жебрівський

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики оскаженіло луплять по Авдіївці – Жебрівський

Бойовики активно обстрілюють Авдіївку з усього озброєння, яке заборонене Мінськими угодами. Втрати на передовій вони компенсували активними обстрілами з дистанції.

Про це повідомив керівник Донецької ОДА Павло Жебрівський.

За його словами, незаконні збройні формування Донеччини луплять по згаданому населеному пункту як навіжені. Вони застосували для обстрілів танки, самохідні артилерійські установки, міномети – практично все, зазначив він, що заборонене Мінськими угодами. Військова ескалація, пише Жебрівський у соцмережі, відбувається по всій лінії розмежування. У бойовиків щораз менше людей на лінії зіткнення, відповідно менше охочих гинути, тому нестачу живої сили вони компенсовують активними обстрілами з дистанції, резюмував він.

Слід додати, що Авдіївка досі залишається без електрики.

За інформацією прес-центру штабу АТО, за минулу добу, 5 березня, противник сто разів порушив тишу на всіх напрямках у зоні бойових дій на Донбасі. Ворогом були застосовані танки, бойові машини піхоти та артилерія. У ЗСУ є втрати.

Нагадаємо, українські солдати, що захищають позиції ЗСУ в районі населеного пункту Авдіївка, прислали звернення у ЗМІ. У ньому вони описали реальну ситуацію: під такими обстрілами з боку бойовиків без відповіді, яку їм заборонили давати, жити їм залишилось недовго.

Другие новости