ПоддержатьУкраїнська

Плотницький заявив про несправедливий розподіл коштів РФ для "ДНР" і "ЛНР"

StopCor
StopCor

StopCor

Плотницький заявив про несправедливий розподіл коштів РФ для 'ДНР' і 'ЛНР'

Ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький помітив несправедливий розподіл російських коштів для "його республіки" та "ДНР". Так, він знайшов цьому пояснення.

Про це сьогодні, 6 березня, повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

В ході наради керівного складу незаконного формування голова самопроголошеної "ЛНР" Ігор Плотницький порівняв фінансування "ЛНР" та "ДНР". За його словами, остання отримує більшу фінансову підтримку збоку РФ.

"У 2017 році на фінансування проектів по ремонту і підтримки доріг "ДНР" виділяється 200 млн рублів, тоді як для "ЛНР" передбачено лише 60 млн рублів", – зауважив ватажок терористів.

Він також припустив, що такий розподіл фінансів між "республіками" можна пояснити корупцією в міністерстві економічного розвитку Росії. Так, саме це міністерство відповідає за життєдіяльність так званих республік.

Нагадаємо, сьогодні, 6 березня, директор коксохімічного заводу Муса Магомедов заявив, що в Авдіївці внаслідок обстрілів були перебиті лінії електропередач, що унеможливило роботу заводу. Коли ця проблема буде вирішена – невідомо. Проте електроенергія для населення надходить.

Другие новости