ПоддержатьУкраїнська

Через помилку суду першої інстанції в апеляційному затягується слухання справи родини з Чорнобиля

StopCor
StopCor

StopCor

Через помилку суду першої інстанції в апеляційному затягується слухання справи родини з Чорнобиля

В Апеляційному суді Київської області через помилки у документах, яких припустилися в суді першої інстанції, перенесли слухання справи Василя Пінчука. Чоловік з родиною відстоює своє право на майно. Однак через помилки, неточності у документах та неявку свідків засідання щоразу відкладають, про це повідомляють правозахисники "Стоп корупції" із зали суду.

"Сьогодні адвокат позивача наполягав на повторному виклику свідків.

А помилки суддів першої інстанції призвели до розбіжностей та залучили до справи незавірені документи. Окрім того, деякі копії виявилися просто нечитабельними. Відтак колегія апеляційного суду запросила папери у належному вигляді", - уточнюють активісти "Стоп корупції", які підтримують чоловіка у його боротьбі.

На минулому судовому засіданні сторона позивача заявила низку клопотань, зокрема виклик свідків, нагадують активісти.

"Нібито повідомлення про обов'язкову явку надсилали, а свідки не з'явилися. Причини не відомі", - зазначив Василь Пінчук.

Нагадаємо, родина Василя Пінчука після трагедії на Чорнобильській АЕС була вимушена переїхати до Яготинського району. Від держави Пінчуки отримали будинок, розрахований на дві сім'ї. Разом із частиною будинку у спільне користування їм перейшов сарай і погріб. Після довгих років спільного користування майном сусіди змінилися і мирне життя закінчилося. Нові сусіди зазіхають на частину господарських будівель родини Пінчуків, нагадають активісти "Стоп корупції".

Суд першої інстанції не захотів брати на себе відповідальність та відмовив у позові двом сторонам, уточнють правозахисники.

"Нові сусіди намагаються привласнити частку моєї будівлі через підробні документи. Складається враження, що колегія суддів не в повній мірі володіє нюансами справи ",- розповідає Василь Пінчук.

"Сподіваємося, що зібравши всі документи та копії в належному стані, судді розпочнуть розгляд справи по суті", - додають активісти "Стоп корупції".

Наступне слухання справи призначили на 25 травня.

Через помилку суду першої інстанції в апеляційному затягується слухання справи родини з Чорнобиля

Другие новости