ПоддержатьУкраїнська

Через потужний "конверт" на Полтавщині відмивалися гроші однієї з військових частин

StopCor
StopCor

StopCor

Через потужний 'конверт' на Полтавщині відмивалися гроші однієї з військових частин

Співробітники СБ України спільно з фіскальною службою припинили у Кременчуці на Полтавщині діяльність конвертаційного центру, через який відмивалися гроші однієї з військових частин.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Організатори надавали низці місцевих комерційних структур послуги з переведення коштів у готівку та мінімізації податків через укладання фіктивних договорів на виконання будівельних робіт. Співробітники спецслужби задокументували, що серед "клієнтів" конверту була одна з військових частин, яка замовила неіснуючі роботи на двісті тисяч гривень.

За попередніми оцінками, з початку року конвертцентр встиг "відмити" понад двадцять два мільйони гривень.

Під час обшуків в автомобілі організатора та офісі "конверту" правоохоронці вилучили більш ніж двісті тисяч гривень, бухгалтерську документацію, яка доводить здійснення протиправних оборудок, та печатки фіктивних підприємств. Заблоковано десять банківських рахунків фірм, які обслуговували конвертцентр.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Під процесуальним керівництвом прокуратури тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до розкрадання коштів військової частини.

Другие новости