ПоддержатьУкраїнська

Через російську співачку Самойлову Україні загрожують санкції

StopCor
StopCor

StopCor

Через російську співачку Самойлову Україні загрожують санкції

Україні загрожує відсторонення від конкурсу "Євробачення-2017" в разі, якщо Київ продовжить гнути свою лінію з питання недопущення до конкурсу російської учасниці Юлії Самойлової. За словами глави Європейського мовного союзу Інгрід Делтенре, не виключено, що такі санкції щодо української сторони будуть введені.

Через російську співачку Самойлову Україні загрожують санкції

Новину повідомляє "Преса України".

Генеральний директор Європейського мовного союзу (EBU) Інгрід Делтенре заявила, що, якщо протягом наступних тижнів не буде знайдено рішення щодо участі Росії в конкурсі, Україна може бути тимчасово відсторонена від "Євробачення". Таку заяву Делтенре зробила в інтерв'ю швейцарському виданню Blick.

"Така поведінка України є абсолютно неприйнятно", – заявила вона, додавши, що в даний час ведуться переговори з українським прем'єром Володимиром Гройсманом та президентом України Петром Порошенком з пошуку "оптимального рішення".

"Я глибоко шкодую, що "Євробачення" використовують для політичних ігор", – заявила Делтенре. "Конкурс повинен радувати мільйони людей і об'єднувати їх, а не налаштовувати їх один проти одного", – додала вона.

Нагадаємо, за словами віце-прем'єра з гуманітарних питань В'ячеслава Кириленка, Росія має право вибрати іншого кандидата для участі в Євробаченні, щоб замінити ним Юлію Самойлову. Цей кандидат не повинен мати проблем, пов'язаних з українським законом. Тоді він зможе спокійно заспівати на Євробаченні-2017, що проходить в Україні.

Другие новости