ПоддержатьУкраїнська

Омелян назвав 90% українських доріг непридатними для іномарок

StopCor
StopCor

StopCor

Омелян назвав 90% українських доріг непридатними для іномарок

Сучасним видам транспортних засобів не підходять 90% українських доріг. Ані їх асфальтове покриття, ані ступінь допустимого навантаження не є придатними для іномарок.

Омелян назвав 90% українських доріг непридатними для іномарок

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Фактично 90% українських автошляхів не придатні для сучасного транспорту, як з точки зору покриття, так і з точки зору допустимого навантаження. Зараз основні сили ми кидаємо на відновлення проїзності українськими шляхами, тобто на ямковий ремонт, на жаль… Цього року ми плануємо 2000 км відремонтувати капітальним чином. Я дуже сподіваюсь, що на це ми знайдемо кошти, обіцяні урядом", – заявив Омелян.

Крім того, він зазначив, щоб мати в Україні якісні автошляхи, необхідно щонайменше протягом п'ятирічного періоду вкладати від 50 млрд грн у ремонт і відновлення.

"За підрахунками і нашими, і іноземних спеціалістів, для того, щоб мати якісні дороги нам потрібно щонайменше протягом п'ятирічного періоду вкладати щонайменше від 50 мільярдів гривень щороку. Ми маємо в минулому році 10, в цьому році, дай Боже, 30 мільярдів", – заявив Омелян.

Нагадаємо, цього року з держбюджету України планують виділити втричі більше коштів на ремонт доріг, ніж торік. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, продемонструвавши відео жахливого стану асфальтового покриття. Каже, що цим записом хотів "повернути всіх до реальності".

Другие новости