ПоддержатьУкраїнська

Чергова спроба тиску на прокурора області Дмитра Чібісова

StopCor
StopCor

StopCor

Чергова спроба тиску на прокурора області Дмитра Чібісова

Команда «Стоп Корупції» слідкувала за вирішальним засіданням кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо діяльності прокурора Київської області Дмитра Чібісова. Скарги на Чібісова надійшли нібито через перевищення його повноважень та службових обов’язків щодо працівника Київоблпрокуратури.

Нагадаємо, це не перший випадок тиску на прокурора Київської області. Ще у грудні минулого року на пана Дмитра надходило кілька скарг від групи ірпінських прокурорів, за підписом мера Ірпеня – Володимира Карплюка. Скарги були щодо порушення кримінального процесуального законодавства та порушення прокурорської етики Чібісовим. Втім, все ж таки жодних порушень в діях Чібісова комісія тоді не знайшла, а дисциплінарне провадження закрила.

Та цього разу – все інакше. Як зазначають ЗМІ, сам заступник голови даної комісії, Віктор Шемчук, має певні зв’язки з міським головою Ірпеня – Карплюком. І подейкують, що на комісії саме Шемчук мав пролобіювати до ухвалення чергову скаргу щодо прокурора області. Але заступник на комісії так і не з’явився. Тож заслухавши всі пояснення та врахувавши всі надані докази, кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів все ж таки відхилила нову скаргу на Дмитра Чібісова і закрила справу.

Сам прокурор Чібісов коментує ситуацію наступним чином: «Незважаючи на будь-які штучні, ганебні, дискредитуючі нас лозунги, гасла, акції, перешкоджання, вплив, погрози не тільки мені,  й моїм працівникам – вони не зупинять нас». А команда «Стоп корупції», зі свого боку, буде й надалі проводити громадський контроль за даною ситуацією.

Подробиці цієї справи дивіться у сюжеті. 

https://youtu.be/0PfFACCElXw

Другие новости