ПоддержатьУкраїнська

Cудитимуть службових осіб "Вінницької установи виконання покарань (№1)", які причетні до смерті ув’язненого

StopCor
StopCor

StopCor

Cудитимуть службових осіб 'Вінницької установи виконання покарань (№1)', які причетні до смерті ув’язненого

Вінницькою обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо шістьох службових осіб Державної установи "Вінницька установа виконання покарань (№1)" та одного ув’язненого, що відбуває покарання у цій установі за фактом катування та заподіяння тяжких тілесних ушкоджень ув’язненому, що спричинило смерть (ч. 1 ст. 127, ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 121 КК України).

Cудитимуть службових осіб ''Вінницької установи виконання покарань (№1)'', які причетні до смерті ув’язненого

За даними слідства, у липні минулого року працівники установи завели потерпілого в окреме приміщення, де жорстоко побили, завдавши не менше 85 ударів. Під час побиття у діях п’яти працівників установи містилися ознаки катування. Пізніше постраждалого доставили до камери, де вже інший засуджений завдав йому тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті.

Cудитимуть службових осіб ''Вінницької установи виконання покарань (№1)'', які причетні до смерті ув’язненого

Таким чином, п’ятеро працівників ДУ «Вінницької установи виконання покарань №1» обвинувачуються у перевищенні влади та службових повноважень, що супроводжувалося заподіянням насильства та вчинення катування ув'язненого в місцях позбавлення волі, з метою покарання останнього за вчинення ним злочину (ч. 2 ст. 365, ч. 1 ст. 127 КК України). Ще один працівник установи виконання покарань обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень (ч. 2 ст. 365 КК України). Засуджений обвинувачується у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Вінницької обласної прокуратури

Другие новости

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

Сексуальное насилие во время войны: в Украине работают 11 центров помощи пострадавшим от СНПК

В четверг, 7 декабря, в прессцентре "СтопКор" прошел тренинг для представителей медиа на тему "Интервью с пострадавшими от сексуального насилия. Как не нарушить нормы права или закона?"