ПоддержатьУкраїнська

Дипломат з Японії привіз до Ужгорода півсотні сакур

StopCor
StopCor

StopCor

Дипломат з Японії привіз до Ужгорода півсотні сакур

Японською мовою назва квітучих вишень, привезених з країни Сходу Сонця, звучить як "сакула". В Ужгороді ці японські дерева прижилися і на сьогодні їх кількість досягла вже 5 тисяч. Представник посольства Японії привіз ще 50 на Великдень.

Дипломат з Японії привіз до Ужгорода півсотні сакур

Новину повідомляє "Преса України".

Японські дерева привезли у спеціальних контейнерах у рамках всеукраїнської кампанії "2500 сакур". Акцію започаткувало посольство Японії в нашій державі. Представники країни сонця розповіли про традиції, пов'язані з сакурами.

До Ужгорода також приїхав голова Національної поліції України Сергій Князєв, щоб налагодити співпрацю з японськими дипломатами. Каже, що уряд Японії ефективно допомагає, водночас не насаджує власну модель реформи поліції.

Гості разом із керівництвом Ужгорода висадили сакури біля пам'ятника загиблим працівникам внутрішніх справ на Православній набережній. Крім того, нові дерева з'явилися на Проспекті Свободи.

Для святкових заходів Міністр-радник Посольства Японії в Україні одягнув спеціальну краватку з сакурами. Каже, придбав спеціально для Ужгорода. В Україні йому до вподоби не тільки квітучі дерева, а й жінки.

Нагадаємо, на території Козачого острова у Кропивницькому з'явилася алея молодих дубків, всього – 45 саджанців. Так спецпризначенці вшанували пам'ять 45 своїх побратимів, які загинули в зоні АТО.

Другие новости