ПоддержатьУкраїнська

"ДНР" і "ЛНР" не зможуть оборонятися в разі наступу українських військ – Гіркін

StopCor
StopCor

StopCor

'ДНР' і 'ЛНР' не зможуть оборонятися в разі наступу українських військ – Гіркін

Екс-лідер бойовиків Донбасу, терорист Ігор Гіркін вважає, що незаконні збройні формування сходу України не здатні протистояти ЗСУ без підтримки Росії. За його словами, вони не зможуть ефективно оборонятися в разі наступу українських військ, а якщо самі нападуть, то будуть розгромлені.

Таку думку він висловив російським ЗМІ.

Гіркін стверджує, що співвідношення сил десь 5 до 1 в людях і 3 до 1 у військовій техніці на користь Збройних сил України. Також, за його словами, самопроголошені республіки перебувають в умовах оборони, що розширює можливості української армії. Тому без допомоги РФ зупинити наступ ЗСУ вони не в змозі, сказав терорист.

"У разі сильного удару контрактники втечуть, що вже траплялося. Коли почалися активні бої, ряд пятнадцятитисячників вже розірвав контракт і на фронт вони не пішли. А якщо ДНР і ЛНР спробує наступати, то така армія буде розгромлена. Ідейна мотивація слабка, а техніки мало", – заявив він.

Нещодавно лідери самопроголошених республік Донеччини й Луганщини – Олександр Захарченко та Ігор Плотницький заявили про готовність відбити військовим методом підконтрольні Україні частини Донбасу. За їх словами, вони виберуть такий варіант, якщо не вийде цього домогтися політичним шляхом.

Раніше апеляційний суд Києва схвалив затримання глави самопроголошеної "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка.

Другие новости