ПоддержатьУкраїнська

Днями ситуація на Донбасі значно погіршилася

StopCor
StopCor

StopCor

Днями ситуація на Донбасі значно погіршилася

Голова спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертугрул Апакан заявив, що в останні кілька днів ситуація на Донбасі значно погіршилася. 

Новину повідомляє "Преса України".

За його словами, новорічно-різдвяний режим тиші був порушений, тому безпека жителів поблизу лінії розмежування знову підірвана.

"Після відносного затишшя у новорічний і різдвяний період, ті, хто надає перевагу погрозам і застосуванню сили, знову підривають безпеку мешканців Донеччини та Луганщини", - йдеться у спільній заяві Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу.

Апакан занепокоєний розірванням перемир'я, адже через це страждають мирні жителі як окупованих територій, так і підконтрольних Києву. Через порушення режиму тиші життя людей знову знаходиться у небезпеці.

Проте учасники Тристоронньої контактної групи запевнили, що продовжуватимуть намічену лінію, не зважаючи на відсутність політичної волі в обох сторін українсько-російського конфлікту.

Варто відзначити, що згідно з домовленостями, від 00:00 годин 24 грудня 2016 року на Донбасі набрав чинності "режим тиші", який передбачав повне припинення вогню на період новорічно-різдвяних свят. Але сторони його неодноразово порушували, звинувачуючи в цьому одна одну.

Другие новости