ПоддержатьУкраїнська

До 7 років ув’язнення засуджено учасників наркоугруповання, яких затримало СБУ

StopCor
StopCor

StopCor

До 7 років ув’язнення засуджено учасників наркоугруповання, яких затримало СБУ

За матеріалами Служби безпеки України у Миколаєві до 7 років та 3 місяців позбавлення волі засуджено учасників етнічного організованого угруповання, яке спеціалізувалося на незаконному збуті оптових партій наркотичних засобів.

Оперативники спецслужби встановили, що групу, до складу якої входило 4 мешканців обласного центру, очолював уродженець однієї з країн Південного Кавказу. Зловмисники одержували особливо небезпечні опіоїдні наркотики з декількох європейських країн. Отриманий через кур’єрів товар фігуранти реалізовували на території регіону. Своїх клієнтів вони підшукували через особисті зв’язки у кримінальних колах.

Також у помешканні одного з наркоділків зловмисники виготовляли для продажу прекурсори.

Правоохоронці затримали всіх учасників угруповання в обласному центрі при збуті чергової партії наркотиків.

Під час обшуків за місцями проживання затриманих правоохоронці вилучили майже кілограм опію ацетильованого, понад 2,5 кілограма ангідриту оцтової кислоти, велику кількість екстракту макової соломки та метадону.

Рішенням Корабельного районного суду м. Миколаєва всіх учасників угруповання визнано винними за ч. 3 ст. 307  (незаконне виробництво, виготовлення та збут наркотичних речовин, вчинене організованою групою у великих розмірах) та ч. 3 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення чи збут прекурсорів, вчинене організованою групою чи у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Вирок суду набув законної сили.

Другие новости