ПоддержатьУкраїнська

До уваги прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)

StopCor
StopCor

StopCor

До уваги прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)

Прокурори, які складатимуть іспит у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора з 15 по 30 жовтня 2020 року, у разі необхідності можуть звертатися з відповідними заявами до кадрових комісій з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) згідно із  затвердженим графіком.

 

Зокрема, прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 15, 16 та 19 жовтня 2020 року, можуть звертатися до третьої кадрової комісії за електронною адресою: [email protected].

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 20, 21 та 22 жовтня 2020 року, можуть звертатися до четвертої кадрової комісії за електронною адресою: [email protected].

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 23, 26 та 27 жовтня 2020 року, можуть звертатися до першої кадрової комісії за електронною адресою: [email protected].

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 28, 29 та 30 жовтня 2020 року, можуть звертатися до другої кадрової комісії за електронною адресою: [email protected].

Другие новости