ПоддержатьУкраїнська

У столиці Киргизстану президент Жеенбеков ввів надзвичайний стан

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці Киргизстану президент Жеенбеков ввів надзвичайний стан

Президент Киргизстану Сооронбай Жеенбеков ввів надзвичайний стан у Бішкеку. Також повідомляється, що у столиці країни були введені війська. 

 Фото: cloop.kg

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу президента Киргизстану.

"Вести надзвичайний стан на території міста Бішкек Киргизької Республіки на період з 20.00 годин 9 жовтня 2020 року до 08.00 годин 21 жовтня 2020 року", - йдеться в указі.

Як наголошується в документі, режим НС вводиться "у зв'язку зі сформованою ситуацією, пов'язаною з насильством і загрозою життю і здоров'ю людей, що виникла в результаті масових заворушень".

Генеральному штабу Збройних сил Киргизької Республіки доручено ввести на територію міста Бішкек військові формування з військовою технікою для організації блок-постів, припинення збройних зіткнень, забезпечення охорони правопорядку та захисту мирного населення.

Президент Киргизії також призначив заступника міністра внутрішніх справ республіки Алмазбека Орозаліева комендантом міста Бішкек Киргизької Республіки на період введення надзвичайного положення.

Указом також визначено обмеження прав і свобод громадян на території міста Бішкек. Зокрема, прийнято рішення забороняти окремим громадянам залишати місце проживання, ввести контроль за засобами масової інформації, ввести особливі правила користування зв'язком, обмежити рух транспортних засобів.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, президент Киргизстану Жеенбеков заявив, що готовий піти у відставку.

Другие новости