ПоддержатьУкраїнська

Донецькі партизани "привітали" бойовиків, знеструмивши штаб бригади "Кальміус"

StopCor
StopCor

StopCor

Донецькі партизани 'привітали' бойовиків, знеструмивши штаб бригади 'Кальміус'

У четвер, 23 лютого, донецькі партизани з групи Українського опору залишили без електропостачання штаб окремої артилерійської бригади особливого призначення "Кальміус". Вони підірвали трансформатор, що живив штаб бойовиків електроенергією.

Новину повідомляє "Преса України".

Представник партизанів розповів, що спершу в будівлі, що розташовується на вулиці Барнаульській 2, в Донецьку згасло світло, а потім зник і телефонний зв'язок. Таким чином партизани привітали окупантів з 23 лютого.

"Вранці 23 лютого багато донеччан могли й навіть ще можуть розглянути розкиданий вибухом трансформатор, розташований неподалік", – сказав представник партизанів.

Зазначається, що увесь сьогоднішній день штаб бойовиків залишається без світла. Ремонтні бригади не прибувають лагодити електромережу через одну причину – в самопроголошеній "Донецькій народній республіці" сьогодні вихідний. Унаслідок успішної диверсії артилерійські батареї бригади "Кальміус", які розташовані в районі Макіївки, залишаються без зв'язку.

Також донецькі партизани зізналися, що у ніч на 23 лютого залишили без світла мешканців району Мотель, що в Донецьку.

Донецькі партизани ''привітали'' бойовиків, знеструмивши штаб бригади ''Кальміус''

Кілька місяців тому донецькі партизани встановили український прапор в окупованому Донецьку та спалили "стяг ДНР".

Нагадаємо, в "ДНР" підірвалися дві командно-штабні машини, в яких знаходилися бойовики - це постаралися партизани з Донецької групи Українського опору.

Другие новости