ПоддержатьУкраїнська

Євген Бондаренко: Наша спільна найголовніша мета – захист громадян та держави від злочинних посягань

StopCor
StopCor

StopCor

Євген Бондаренко: Наша спільна найголовніша мета – захист громадян та держави від злочинних посягань

Під головуванням прокурора Донеччини Євгена Бондаренка у прокуратурі області відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону щодо запобігання та протидії злочинності і корупції в Донецькій області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

В роботі наради взяли участь: начальник УСБУ в Донецькій області Олександр Куць, заступник начальника ГУ НП в Донецькій області Віталій Невгад, керівники управлінь Національної поліції, представники ГУ ДФС в Донецькій області, прикордонного загону та загону морської охорони, начальники структурних підрозділів апарату прокуратури області, а також керівники місцевих прокуратур.

Проаналізувавши стан злочинності та правопорядку на території Донеччини з початку 2016 року, Євген Бондаренко відзначив, що завдяки вжитим заходам, в області на 10,6% зменшилась загальна кількість злочинів (з 27,9 тис до 25 тис). Більш ніж вдвічі скоротилась кількість особливо тяжких злочинів (з 4,6 тис до 1,9 тис), майже вп'ятеро (з 1231 до 257) – умисних вбивств, наполовину менше стало розбійних нападів (144 проти 322), на чверть – грабежів (443 проти 643), на 17% (154 проти 185) – тяжких тілесних ушкоджень.

"Працюючи у надзвичайно складних умовах, правоохоронні органи Донецької області змогли не тільки втримати криміногенну ситуацію під контролем, але й активно протистояти криміналітету. Суттєво посилено боротьбу зі злочинами проти основ національної та громадської безпеки. Так, підрозділами Управління СБУ та Національної поліції їх виявлено втричі більше ніж минулого року. Наявні позитивні здобутки у боротьбі з організованою злочинністю. Правоохоронцями припинено злочинну діяльність 10 організованих груп, до суду направлено обвинувальні акти стосовно 40 осіб. Проте, незважаючи на досягнуті результати, проблем ще вистачає. Сьогодні наші основні пріоритетні напрями у роботі - це: боротьба з тероризмом та сепаратизмом, розслідування злочинів у бюджетній сфері, сфері земельних відносин та, звичайно, протидія корупції. Тільки налагодженою спільною працею ми зможемо захистити громадян і державу від злочинних посягань", - підкреслив під час свого виступу прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

Прокурор Донеччини орієнтував усіх правоохоронців області на більш активну роботу по вказаних напрямах.

За підсумками координаційної наради узгоджено ряд спільних заходів з метою посилення ефективності боротьби зі злочинністю та протидії корупції на території області.

Другие новости