ПоддержатьУкраїнська

ФСБ може захопити українські судна, – штаб АТО

StopCor
StopCor

StopCor

ФСБ може захопити українські судна, – штаб АТО

В акваторії Чорного та Азовського морів активізувалися кораблі Берегової охорони Прикордонної служби ФСБ та Чорноморського флоту ВМФ РФ. Це може стати причиною захоплення або затримання українських риболовецьких суден. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

Новину передає "Преса України".

За даними штабу АТО, ймовірно російські кораблі та судна посилили угрупування через симетричні заходи на затримання Державною прикордонною службою України в акваторії Азовського моря риболовецького судна "Норд". Проте така активізація з боку Росії може бути й через іншу причину.

"Штаб АТО попереджає українських рибалок, які здійснюють рибний промисел в акваторії Азовського моря про можливі провокації з боку Російської Федерації, наслідком яких може стати затримання українських риболовецьких суден. Штаб АТО також не виключає підготовку подібних провокацій й в акваторії Чорного моря", – зазначили військові.

До слова, корабель морської охорони українських прикордонників затримав риболовецьке судно, що порушило порядок виїзду з тимчасово окупованої території України, і пливло під прапором Російської Федерації. На кораблі "Норд" був екіпаж із 10 осіб.

Нагадаємо, за даними прес-центру штабу АТО стало відомо, що російські окупанти продовжують порушувати режим тиші в зоні АТО. Декілька військових ЗСУ поранено, двоє бійців загинули.

Другие новости