ПоддержатьУкраїнська

Футбольна корупція: професіонала судитимуть за "злиття" матчу

StopCor
StopCor

StopCor

Футбольна корупція: професіонала судитимуть за 'злиття' матчу

Генпрокуратура України завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою футболіста-професіонала в одержанні хабара за "злиття" матчу. Справу передано до суду для розгляду по суті.

Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

Установлено, що футболіст — професіонал одного із футбольних клубів України у рамках проведення чемпіонату України U-21 сезону 2015/2016 у серпні 2015 року отримав та прийняв пропозицію забезпечити фіксований результат в одному з футбольних матчів, а саме програш своєї команди, після чого надав вказану пропозицію іншим гравцям клубу, на яку вони погодилися та своїми умисними діями забезпечили фіксований результат в футбольному матчі за що отримали неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму понад 170 тис. грн.

Продовжуючи злочинну діяльність та маючи на меті отримання грошової винагороди, вказаний футболіст-професіонал одного із футбольних клубів України у рамках проведення чемпіонату України U-19 сезону 2015/2016 у жовтні 2015 року, у якому він участі не брав, надав пропозицію забезпечити фіксований результат в одному з футбольних матчів, а саме програш своєї команди іншим гравцям клубу, на яку вони погодилися та своїми умисними діями забезпечили фіксований результат в футбольному матчі за що отримали від нього неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму понад 470 тис. грн.

За результатами розслідування та наявності достатніх доказів 26.09.2016 футболісту повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 354, ч. 4 ст. 354 КК України, та за результатами досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

На даний час досудове розслідування продовжується, вживаються усі заходи для встановлення та притягнення інших футболістів — любителів "легкої наживи" до відповідальності.

Другие новости