ПоддержатьУкраїнська

Голова наглядової ради ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Олексій Романюк погрожує "розібратися" з командою "Стоп корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

Голова наглядової ради ПрАТ 'Укрпрофоздоровниця' Олексій Романюк погрожує 'розібратися' з командою 'Стоп корупції'

Після численних акцій "Стоп корупції" проти корупційних дій голови оздоровниці Суботи та звернень з вимогами провести перевірки діяльності очільника, голова наглядової ради Олексій Романюк запросив представників проекту до себе на прийом та висловив обурення через згадку його прізвища в контексті корупції в установі.

Активісти, які кілька місяців намагались потрапити до голови Наглядової Ради, висловили припущення, що Романюк може "кришувати" Голову "Укрпрофоздоровниці" Миколу Суботу, через те так довго просто ігнорував звернення журналістів і громадських активістів.

На запитання журналістів щодо перевірок походження статків очільника "Укрпрофоздоровниці" Романюк повідомив, що нещодавно відбулась перевірка ревізійної комісії.

Він особисто не вважає діяльність голови правління підприємства Миколи Суботи корупційною, а його статки – це його особиста справа. При цьому Романюк заявив, що в нього майна більше, ніж у Суботи.

Голова Наглядової Ради заявив, що не має вплив на кадрові питання щодо керівництва "Укрпрофоздоровниці" та переадресував команду "СтопКору" до заступника Голови Федерації Профспілок України Володимира Саєнка, як до людини, яка має вплив на особу, яка очолює оздоровницю та контролює фінансово-майновий комплекс. "Я лише підписую контракт", – зазначив Голова Наглядової Ради.

Приватне акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофоздоровниця", засновником якого є Федерація профспілок України й Фонд соціального страхування України з тимчасової втрати працездатності, позиціонує себе як провідний лідер ринку санаторно-курортних послуг в Україні та об'єднує більш ніж 80 санаторно-курортних закладів, розташованих в різних кліматичних регіонах.

https://youtu.be/kBUdIFr4UrQ

Нагадаємо, раніше "СтопКор" неодноразово приходив в оздоровницю по коментар голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці – Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

Команда "Стоп Корупції" готує запити до ревізійної комісії та Федерації Профспілок України з вимогою перевірити правдивість наданої Романюком  інформації.

Другие новости