ПоддержатьУкраїнська

Графік складання іспиту для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), які з поважних причин не брали участь в атестації

StopCor
StopCor

StopCor

Графік складання іспиту для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), які з поважних причин не брали участь в атестації

Рішенням тринадцятої та чотирнадцятої кадрових комісій з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) 28.01.2021 затверджено графік складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора, які з поважних причин не брали участь в атестації.

Адреса тестування: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81Б.

ГРАФІК на 03.02.2021ГРАФІК на 04.02.2021

Перелік тестових питань для іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для проходження атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬВІДПОВІДІ НА ТЕСТОВІ ПИТАННЯ

Прокурори, які згідно з графіком проходитимуть тестування 03.02.2021, можуть звертатися до тринадцятої кадрової комісії за електронною адресою: [email protected], а 04.02.2021 – до чотирнадцятої кадрової комісії за електронною адресою: [email protected].

Під час атестації буде забезпечено дотримання необхідних карантинних вимог, зокрема: проведення температурного скринінгу, соціальна дистанція не менше 1,5 м., масковий режим, антисептики, регулярне проведення дезінфекції.

У зв’язку з цим для проходження іспиту при собі необхідно мати засоби індивідуального захисту. Використання питної води можливе лише у індивідуальній герметичній тарі.

Другие новости