ПоддержатьУкраїнська

Хабар 15 тисяч доларів США за зменшення суми штрафних санкцій – двоє податківців постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Хабар 15 тисяч доларів США  за зменшення суми штрафних санкцій – двоє податківців постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох головних державних ревізорів-інспекторів одного з відділів Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області. Податківці обвинувачуються у одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що обвинувачені під час проведення планової перевірки  з питань дотримання вимог податкового законодавства одного з приватних товариств вимагали та одержали від його представника неправомірну вигоду в сумі 15000 доларів США. За хабар податківці обіцяли зменшити суму штрафних санкцій, внаслідок виявлених порушень та скласти акт перевірки на користь товариства.

Слідчі ДБР затримали податківців 21 вересня 2019 року під час одержання неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Київської області. Оперативний супровід – Вінницьке управління ДВБ Нацполіції України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости