ПоддержатьУкраїнська

Імовірний убивця адвоката на Рівненщині здався поліції

StopCor
StopCor

StopCor

Імовірний убивця адвоката на Рівненщині здався поліції

Тернопільський прокурор Ігор Чайка, син екс-очільника поліції Рівненської області, який імовірно тяжко поранив батька та убив його дружину у Дубні три дні тому, прийшов до поліції та здався. За інформацією у ЗМІ, він зізнався у скоєному злочині, та каже, що зброю застосував ненавмисне, а з ціллю оборони.

Імовірний убивця адвоката на Рівненщині здався поліції

Новину повідомляє "Преса України".

"Після проведення комплексу слідчих (розшукових) дій встановлена причетність до цього тяжкого злочину 29-річного жителя Тернопільської області – працівника прокуратури цієї області. Останній після кількох днів пошуку його правоохоронцями сам з'явився до слідчих прокуратури Рівненської області для дачі показів", – йдеться у повідомленні поліції.

Нагадаємо, Віта Шаблій, відома адвокат та керівник Майдану у Дубні у 2014 році, швидше за все загинула від рук свого 29-річного пасинка – Ігоря Чайки. Він же стріляв у її чоловіка, свого батька,  В'ячеслава Чайку, що свого часу очолював УМВС у Рівненській області. Таку версію висунули слідчі органи Рівненської області й подали підозрюваного в розшук.

Другие новости