ПоддержатьУкраїнська

Капітана поліції судитимуть за хабарництво на Вінниччині

StopCor
StopCor

StopCor

Капітана поліції судитимуть за хабарництво на Вінниччині

Начальник чергової частини Лівобережного відділення поліції Вінницького відділу поліції Національної поліції України у Вінницькій області, якого підозрюють у хабарництві, постане перед судом.

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

"Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в хабарництві начальника чергової частини Лівобережного відділення поліції Вінницького відділу поліції Національної поліції України у Вінницькій області", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що капітан був викритий правоохоронними органами у січні 2017 року на хабарі у 15 тис. грн, які вимагав та отримав від громадянина за вплив на прийняття слідчим рішення щодо закриття кримінального провадження стосовно нього.

Після цього, як повідомляється, поліцейського одразу ж звільнили з лав Нацполіції України. Під час досудового розслідування він визнав свою вину та покаявся у вчиненому.

Колишній правоохоронець обвинувачується за ч.2 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Обвинувальний акт направлений до Вінницького міського суду міста Вінниця.

Другие новости