ПоддержатьУкраїнська

Київшляхбуд програв турецькій компанії у тендері на ремонт проспекту в Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Київшляхбуд програв турецькій компанії у тендері на ремонт проспекту в Києві

Відома турецька компанія займеться капітальним ремонтом проспекту у столиці України. Київшляхбуд теж був зацікавлений у ремонті, однак зажадав за свої послуги на багато більшу ціну.

Новину передає "Преса України".

У системі ProZorro з'явилась інформація про те, що дочірнє підприємство турецької Onur Group, Онур Конструкціон Інтернешнл, перемогло в тендері на капітальний ремонт проспекту Палладіна, що в Києві.

Відомо, що за ремонт столичного проспекту доведеться заплатити 418,5 млн грн. А саме за зміну дорожнього покриття, ремонт тротуарів, встановлення дорожніх знаків, огороджень, освітлення, ремонт каналізації та інших робіт. Київшляхбуд теж виступив в якості учасника тендеру, однак хотів за свої послуги отримати на 0,5 млн грн більше. В результаті чого й програв турецькому підприємству.

Так, турецькі робітники мають завершити реконструкцію проспекту до 31 грудня 2019 року. Варто зазначити, що Онур Конструкціон Інтернешнл була заснована у 2014 році турецькими громадянами Ісханом та Онуром Че Тінджевізи, які володіють частками по 49%, а також українцем Олегом Фаріоном – 0,23%.

Нагадаємо, турецька компанія Onur раніше вигравала тендери на ремонт доріг в Україні. У минулому році їй виділили об'їзні дороги під Красногорівкою (275-282 км) і Покровською Багачкою (221-228 км) в Полтавській області. Крім того, ремонт ділянки траси Київ-Одеса теж довірили фахівцям Onur.

Нещодавно  компанія виграла ще 7 тендерів на ремонт доріг на загальну суму 2,1 млрд грн.

Другие новости