ПоддержатьУкраїнська

Координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала розповів приховані факти з досьє кандидатів на голову теруправління НАБУ на Одещині

StopCor
StopCor

StopCor

Координатор 'Стоп корупції' Роман Бочкала розповів приховані факти з досьє кандидатів на голову теруправління НАБУ на Одещині

Координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала розкрив деталі відбору кандидатів на посаду голови Одеського територіального управління НАБУ. Подробиці журналіст виклав у соцмережі.

"Сидить навпроти мене кандидат на прізвище Сомик. На перший погляд скромняга, складно говорить. Список кандидатів вивчали не лише члени Ради громадського контролю НАБУ, а й одеські журналісти-розслідувачі. Навпроти прізвища Сомик була ремарка – "горіти в пеклі". От як таку людину брати на роботу? З'ясувалось багато чого. Лото-маркети, автостоянки. Восени 15-го вимагав 30 тисяч доларів із затриманих за корупцію працівників управління по боротьбі з економічною злочинністю. Прокуратура Одещини відкривала провадження. Щоправда, справу закрили. Проте, як-то кажуть, осад залишився.

І так майже по кожному кандидату. Якщо молодий і "не встиг вступити у корупційні зв'язки" – без досвіду. За кваліфікаційними критеріями не підходить. Якщо досвідчений, та ще й на керівній посаді був – майже гарантовано корупціонер", – поділився враженнями від відбору кандидатів у НАБУ координатор "Стоп корупції" та член Ради громадського контролю НАБУ Роман Бочкала.

Другие новости