ПоддержатьУкраїнська

Корупційний хлор: приватизація КП "АХС" загрожує національній безпеці

StopCor
StopCor

StopCor

Корупційний хлор: приватизація КП 'АХС' загрожує національній безпеці

Наразі Аульська хлоропереробна станція постачає хлор до так званих "ЛНР" та "ДНР". І ніхто їй в цьому не перешкоджає, бо структура керується не державою, а приватними особами. Та головна небезпека полягає в тому, що ніхто не може сказати, як ті приватні особи поводитимуться, якщо побачать російських найманців на Дніпропетровській землі.

Уявити собі, що може статися на об’єкті, який невідомо як охороняється, зважаючи на те, що Дніпро зовсім близько від зони АТО, навіть страшно. Адже хлор – це бойова небезпечна речовина, смертельна для людини.

"Ще в 19 столітті вперше була застосована ця рідина для знезараження води, а вже в Першій світовій війні хлор використовувався як отруйний газ і дійсно призвів до загибелі значної частини людей, до пошкодження здоров’я" – розповіла журналістам голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко. Про те, як страшно жити людям поблизу таких об’єктів,  навіть значно менших, коли в країні війна, знають, за словами пані Тимочко, жителі так званої сірої зони АТО.

Тож просто уявіть собі – через одну корупційну схему обласної ради Дніпропетровщини: державний та обласний бюджети потерпають від збитків, населення області під постійною загрозою, а під боком у ворога ціла купа зброї масового враження, яку в разі чого у приватної компанії можна навіть не відбирати – купити.

Дивіться ексклюзивні матеріали "Стоп Корупції". 

https://youtu.be/2e9IjsP2cJY

Другие новости