ПоддержатьУкраїнська

Марина Лазебна

StopCor
StopCor

StopCor

Марина Лазебна

Міністр соціальної політики України

Місце народження

Народилася 10 червня 1975 в СМТ Пєківка Бородинського району Київської області.

Освіта

Закінчила 1998 року Київський державний університет імені Тараса Шевченко, спеціальність економіка та менеджмент.

Сімейний стан

Одружена. Є син Олег.

Кар'єра

З 2000 по 2003 була провідним фахівцем відділу соціального прогнозування та економічної експертизи соціальних реформ Міністерства економіки України. Працювала заступником начальника управління пенсійної реформи та євроінтеграції України.

З 2003 по 2011 була головним фахівцем управління стратегії реформування суспільних відносин Кабінету Міністрів України, а пізніше – головним фахівцем управління соціальної політики та праці.

З 2011 травня працювала асистентом міністра у відділі організації роботи віце-прем'єр-міністра Секретаріату Кабінету Міністрів України. Згодом стала директором Департаменту праці та зайнятості Міністерства соціальної політики України.

З 20 травня 2013 до 2014 березня Президентом України Віктором Януковичем була призначена головою державної служби зайнятості України. 5 березня 2014 року Кабінет Міністрів України Арсенія Яценюка ліквідував державну службу зайнятості.

Після відходу з державної служби, Марина Лазебна зареєстрована як фізична особа-підприємець.

Наприкінці серпня 2019 року Кабінет Міністрів України призначив Марину Лазебну головою державної соціальної служби України. 2 жовтня 2019, уряд Олексія Гончарук звільнив її з поста.

3 березня 2020 р. на засіданні «слуги народу» вона була запропонована президентом України Володимиром Зеленським на посаду міністра соціальної політики.

4 березня 2020 р. парламент затвердив новий склад Кабміну, Марина Лазебна була призначена міністром соціальної політики України.

Майно

Згідно з декларацією Лазебної, поданою у жовтні 2019 року, вона володіє трьома апартаментами в Києві, однією квартирою, частиною житлового будинку і ділянкою землі біля столиці. Крім того, Лазебная має квартиру в Росії, але в якому регіоні - не вказано.

Чоловік володіє Audi 7, син володіє Lexus RX 200T 2017. У 2019 р. він оголосив 481 480 грн доходів від господарської діяльності. На банківському рахунку Лазебная - 30 308 грн.

Другие новости