ПоддержатьУкраїнська

Мешканка Донецька розповіла про нічний вибух у місті

StopCor
StopCor

StopCor

Мешканка Донецька розповіла про нічний вибух у місті

Журналісту Романі Бочкалі прийшло повідомлення від жительки Донецька, яка розповіла про паніку серед бойовиків перед сильним вибухом. ЇЇ текст публікуємо без змін.

Жінка, яка часто пише Бочкалі, після потужного вибуху, про який вчора ввечері всі писали, в онлайні більше не з'являлася. Бочкала занепокоєний тим, чи з нею все в порядку. Перед самим вибухом жінка встигла написати журналісту наступне повідомлення:

"Роман, добрий вечір, якщо він звичайно добрий. Ділюся інформацією: тільки що по тривозі підняли охоронців судів і викликали на базу до критого ринку. Що це може означати поки сказати не можу, але недобрі передчуття.

Всіх перевели на базу "верховного суду" на Артема. Ніхто нічого не знає. Після прочитання Вашого видалю. Поки нічого не говорять. Викликали, бажано з тривожними валізками. І поки що все. Як з'явиться інформація – повідомлю".

На момент написання повідомлення, як зазначила жінка, йшов "досить щільний бій" поблизу Спартака.

"По тривозі підняли всіх військовослужбовців. Поки без пояснень. Всіх залишають до ранку. Тих, кому завтра на зміну щойно відпустили. Решта поки до ранку. Хвилин 10 тому щось вибухнуло в районі м'ясокомбінату. Дуже потужний вибух", – такими словами завершилось повідомлення донеччанки.

Зауважимо, що про вибух в окупованому Донецьку стало відомо зокрема із соціальних мереж. До ранку з'явилось багато кадрів з наслідками вибуху. Про його причини досі точних відомостей немає. Імовірно, вибух стався на військових складах бойовиків, що розташовувались в районі Мотелю. Припускають, що сталася детонація. Проте існує й інша версія, – снаряд прилетів в сховище заправки "Паралель" на Мотелі.

Нагадаємо, за даними штабу АТО, незаконні збройні формування з усіх сил гатять по позиціях української армії з "Градів" та важкої артилерії. За добу, 2 лютого, вони більше сотні разів порушили тишу і завдали значних втрат силам АТО: 4 військових загинули, а 17 отримали поранення різного ступеня важкості.

Другие новости