ПоддержатьУкраїнська

Міноборони прокоментувало штурм невідомими військової частини під Одесою

StopCor
StopCor

StopCor

Міноборони прокоментувало штурм невідомими військової частини під Одесою

Стали відомі подробиці спроби захоплення військового об'єкта під Одесою. Близько сорока невідомих людей встигли вивезти військове майно.

Новину повідомляє "Преса України".

Керівник територіального юридичного відділу Міноборони Юрій Добров заявив, що у неділю, 29 жовтня, невідомі люди спробували захопити території військового аеродрому Шкільний, що в Одеській області. Зловмисники також спробували захопити технічну зону військового містечка № 10. До слова, ці території є власністю Міноборони.

Наразі відомо, що військові об'єкти штурмували близько 40 осіб у балаклавах, які назвали себе представниками ТРЦ Citi Center. Вони встигли частково демонтувати огорожу військової частини, а також вивезти військове майно. При цьому невідомі заявили, що мають дозвіл одеської міськради, показати який не змогли.

У Міноборони вивчають деталі надзвичайної ситуації. Тим часом ряд експертів звернули увагу на те, що армійські частини не в змозі захистити щонайменше своє майно. Як повідомлялось раніше, головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляв, що в Україні охорона військових арсеналів є нікчемною. Він також зауважив, що боєприпаси на складах зберігаються без урахування правил пожежної безпеки.

У Мережі вже з'явилось перше відео з місця події. Увага! На ньому присутня ненормативна лексика.

Другие новости