ПоддержатьУкраїнська

Між ватажками "ЛНР" розгорілись нові вугільні війни

StopCor
StopCor

StopCor

Між ватажками 'ЛНР' розгорілись нові вугільні війни

Керівники "ЛНР" продовжують грабувати один одного. За контроль над фінансовими потоками боротьбу почали Пасічник та Корнет.

Про це повідомив співголова ГІ "Права Справа" Дмитро Снєгирьов. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 30 січня, експерт Дмитро Снєгирьов зазначив, що ватажки "ЛНР" знову не можуть поділити фінансові потоки. На своїй сторінці у соцмережі він відзначив, що Леонід Пасічник, який замінив Ігоря Плотницького на посту керівника "республіки", почав конфліктувати з "міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом.

За словами експерта, Пасічник намагається вигнати "донецьких" з "республіки". Корнет, як відомо, є людиною Олександра Захарченка, ватажка "ДНР". Крім того, Пасічник поклав око на вугільну промисловість "міністра".

"Корнет відповідає за "силовий супровід" видобутку і постачання вугілля з території "ЛНР" на територію "ДНР", для потреб Зуївської ТЕС, діяльність якої знаходиться під контролем "МДБ ДНР". Вугілля для потреб Зуївської ТЕС видобувається на шахті "Білоріченська" (Луганська обл., Лутугинський р-н, смт Білоріченський)", – зазначив Снєгирьов.

Він додав, що Пасіник хоче контролювати процес поставок вугілля. Крім того, Корнет почав війну з ватажком "ЛНР" через незаконне виробництво тютюнової і лікеро-горілчаної продукції. Як відомо, Пасічник забажав вийти на ринок "ДНР". Як повідомлялось раніше, Олександр Захарченко вирішив вберегти свій алкогольний бізнес у "ДНР". Він заборонив ввозити на територію "республіки" алкоголь з "ЛНР".

Другие новости