ПоддержатьУкраїнська

"В Україні зменшився рівень побутової корупції. Проте на фоні гучних затримань хабарників здається, що корупціонерів побільшало", – Роман Бочкала, координатор "Стоп корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

'В Україні зменшився рівень побутової корупції. Проте на фоні гучних затримань хабарників здається, що корупціонерів побільшало', – Роман Бочкала, координатор 'Стоп корупції'

В України відчутно знизився рівень побутової корупції. Проте випадки затримань корупціонерів почастішали й складається враження, що хабарників побільшало. Таку думку висловив координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала на своєму Фейбуці після ефіру на «Прямому каналі».

«Опитування громадської думки показало, що рівень корупції в Україні виріс на 10 відсотків. Категорично не погоджуюсь. Навпаки, корупція з тотальної стає секторальною, у деяких сферах дійсно ситуація не покращилась. Наприклад, у судовій. Там все так само жахливо. Однак є просвіти – центри адміністративних послуг. Уже не треба платити за довідку «поза чергою», користуватись послугами сумнівних «рєшал» у МРЕВ. Є маса інших прикладів. І давайте не забувати, що корупція – соціальне явище. Чим бідніша країна, тим більше корупції. Аксіома. Тому треба не лише за руку ловити, а й створювати системні умови для боротьби із цим злом, підвищувати соціальні стандарти. І тоді все в нас вийде», – зазначив координатор «Стоп корупції» Роман Бочкала у своєму Фейсбуці після ефіру на «Прямому каналі».

Ефір за участі нашого колеги дивіться тут:

https://www.facebook.com/bochkala/posts/1764915180227530

Другие новости