ПоддержатьУкраїнська

Можлива заборона на в'їзд росіянки Самойлової на "Євробачення": ЗМІ дізналися про офіційне рішення України

StopCor
StopCor

StopCor

Можлива заборона на в'їзд росіянки Самойлової на 'Євробачення': ЗМІ дізналися про офіційне рішення України

Російська сторона отримала офіційне підтвердження і дозвіл на в'їзд до Києва учасниці від Росії на музичному конкурсі "Євробачення" Юлії Самойлової.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на інформацію прокремлівського "Першого каналу" РФ. Російські журналісти повідомляють, що Москва офіційно отримала дозвіл на в'їзд від України в кінці минулого тижня. Київ поки не підтвердив цю інформацію. При цьому в українському експертному середовищі точаться суперечки, яким шляхом Україна має піти, щоб мінімізувати репутаційні та політичні ризики для себе.

З одного боку, заборона на в'їзд Самойлової може викликати протести європейців, які звинуватять Україну в переслідуванні людей з обмеженими можливостями. У той же час можна дозволити росіянці виступити на "Євробаченні", адже пісня і саме виконання є досить посередніми та навряд чи спровокують гучний відгук при голосуванні.

Варто відзначити, що дані співачки давно знаходяться в "Чистилищі" Центру "Миротворець", а російські діячі культури закликали бойкотувати конкурс.

Другие новости