ПоддержатьУкраїнська

МЗС запустило флешмоб, закликавши іноземні ЗМІ писати назву Києва правильно

StopCor
StopCor

StopCor

МЗС запустило флешмоб, закликавши іноземні ЗМІ писати назву Києва правильно

В Україні стартувала онлайн-кампанія з метою популяризувати правильне написання назви міста Київ англійською мовою. Так, The New York Times, BBC, Reuters будуть ретельно перевіряти на правильність написання назви української столиці.

Новину передає "Преса України".

Вчора, 2 жовтня, Міністерство закордонних справ України запустило онлайн-кампанію, метою якої є звернути увагу провідних іноземних ЗМІ на те, як правильно писати назву української столиці англійською мовою. Кампанія має назву "CorrectUA". Саме за таким хештегом у соцмережах можна знайти відповідні пости українського відомства.

"Кожного дня протягом кампанії на сторінках МЗС України у Facebook та Twitter з'являтимуться пости, які містять випадки некоректного вживання назви Київ як Kiev провідними іноземними ЗМІ такими як The New York Times, BBC, Reuters та інші", – йдеться у заяві.

Варто зазначити, що над проектом також працюють фахівці Центру стратегічних комунікацій "StratCom Ukraine". Також до нього можуть долучитись усі небайдужі. Для останніх створена спецінструкція.

21. Розмістити кавер на особистих акаунтах у соцмережах. 2. Звернутися до провідних іноземних ЗМІ, затегавших їх у соцмережах, з проханням вживати назву міста Київ правильно, використовуючи при цьому хештеги KyivNotKiev, CorrectUA", – додали ініціатори проекту.

Як повідомлялось раніше, Рада географічних назв США одобрила зміну правопису географічної назви столиці України, міста Києва. Це означає, що замість "Kiev" вживатиметься український варіант "Kyiv". Саме цією назвою користуються українці та міжнародні організації.

Другие новости