ПоддержатьУкраїнська

На Черкащині суддю-корупціонерку призначили виконувачкою обов'язків голови міськрайонного суду

StopCor
StopCor

StopCor

На Черкащині суддю-корупціонерку призначили виконувачкою обов'язків голови міськрайонного суду

Суддю Людмилу Горячківську, проти якої відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, призначили виконувачкою обов'язків голови Уманського міськрайонного суду.

Про таке кадрове рішення повідомив правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Ми були шоковані, коли дізналися про таке кадрове призначення. Незрозуміло, як служителька Феміди, за якою тягнеться корупційний шлейф та проти якої відкрито одразу три кримінальні справи, може очолювати Уманський міськрайонний суд. Ми будемо звертатись із заявою до вищої ради юстиції й чекатимемо від цього органу неупередженої та об'єктивної оцінки того безладу, який відбувається в Уманському міськрайонному суді", – зазначив правозахисник Ігор Бонадарчук.

Додамо, що суддю Уманського міськрайонного суду Людмилу Горячківську відсторонили від посади на два місяці. Раніше журналісти "СтопКору" провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з'ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона продовжувала працювати на посаді. За даними журналістів, це не завадило жінці ухвалювати судові вироки і виступати у ролі обвинуваченої.

Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоманс та дали судді хабара з фальшивих банкнот.

Другие новости