ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині детективи викрили службових осіб комерційного банку, які незаконно оформили кредит на 80 млн гривень

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині детективи викрили службових осіб комерційного банку, які незаконно оформили кредит на 80 млн гривень

Протягом 2013-2014 років підозрювані внесли завідомо неправдиві данні до офіційних документів, на підставі яких юридичній особі було видано кредитні кошти. В подальшому гроші так і не повернули банку.

Злочинну схему викрили слідчі-детективи ГУНП в Дніпропетровській області спільно з обласною прокуратурою. Вони встановили, що організатором злочину став перший заступник голови правління банку. Також він залучив до «схеми» заступника начальника управління кредитування та заступника голови правління банку.

Службовим особам повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених одразу кількома статтями Кримінального кодексу - ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчиненими за попередньою змовою групою осіб).

З метою відшкодування збитків Фондом гарантування вкладів фізичних осіб заявлено позов на суму 80 мільйонів гривень. Для відшкодування збитків на майно підозрюваних накладено арешт.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт направлено до районного суду м. Дніпра.

Відділ розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області

Другие новости