ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські пред’явили підозру другому фігуранту справи про незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами з Лиманського району

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські пред’явили підозру другому фігуранту справи про незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами з Лиманського району

Нагадаємо, на початку березня у двох тамтешніх жителів правоохоронці вилучили арсенал зброї, який вони нібито знайшли у лісосмузі біля закинутої ферми і розділили між собою.

53-річному правопорушнику, який поніс свою частку додому і, хизуючись перед сусідами, підірвав дві гранати у балці, підозру у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами пред’явили відразу. Врахувавши спробу втечі чоловіка від правоохоронних органів, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Участь у провадженні, розпочатому за ч. ст. 263 Кримінального кодексу України, його 24-річного родича, який прикопав свою частку зброї у лісосмузі, залежала від результатів експертного дослідження, на яке був направлений увесь арсенал. 

Наразі поліцейські отримали висновок експерта, згідно з яким уся вилучена зброя та боєприпаси є справними і придатними до стрільби. Відтак молодикові  пред’явили підозру та обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, у разі порушення якого до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід.

Відповідно до чинного законодавства обом громадянам загрожує покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Лиманський відділ поліції в Одеській області

Другие новости